Ubytování

V přízemí najdete celkem 3 útulné dvoulůžkové pokoje, každý vybaven vlastní koupelnou.

 Tyto pokoje jsou zařízeny s cílem poskytnout vám domáckou atmosféru a příjemné prostředí pro odpočinek po dlouhém dni plném zážitků.

K dispozici pro hosty těchto 3. pokojů je prostorná společná kuchyně. 

Společná kuchyně je plně vybavena moderními spotřebiči a nádobím, což vám umožní si připravit vlastní pokrmy a užít si domácí atmosféru.


První patro je rozdělené na tři prostorné apartmány: 

Dva dvoulůžkové apartmány disponují vlastní kuchyní, koupelnou a mají možnosti přistýlky (až pro 4 osoby).

Jeden čtyřlůžkový apartmán má vlastní kuchyni, koupelnu a navíc dvě samostatné ložnice.  Má také možnost dalších přistýlek (až pro 6 osob).

Apartmány v prvním patře jsou ideální pro rodiny, které preferují větší soukromí a nezávislost během svého pobytu. Jsou vkusně zařízeny a nabízejí veškeré vybavení potřebné pro pohodlný a bezstarostný pobyt.

 

Společenská místnost:

Pokud se chcete setkat s ostatními hosty nebo u nás plánujete různá společenská setkání či oslavy, můžete k pobytu  vždy využít naší společenskou místnost.

Tato prostorná místnost je vybavena dalším kuchyňským koutem a posezením pro 10 osob.

Vstup do společenské místnosti je přímo ze zahrady penzionu, kde se také nachází posezení pod pergolou s venkovním grilem. 

Parkování je možné přímo přímo v areálu budovy.

Domácí mazlíčci jsou u nás povoleni v ceně jednorázového poplatku 300 Kč (bez ohledu na počet nocí).

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně výběru vhodného pokoje pro vás, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím spojení uvedeného v kontaktech.